Czym jest gra przeglądarkowa Wolni Farmerzy?

Gra Wolni Farmerzy jest darmową grą online z kategorii symulacja gospodarcza, w której przyszli wolni farmerzy z całego świata mają możliwość prowadzić swoje własne ekologiczne ranczo! Jak to na każdej farmie bywa, rozkręcanie interesu rozpoczyna się od karczowania pola pod uprawę i radosnego zasiewania żyznej ziemi różnego rodzaju warzywami i owocami. Oprócz uprawy pól wszyscy wolni farmerzy mają również w naszej ciekawej gierce online możliwość hodowania kilku gatunków zwierząt gospodarczych takich jak kury, owce i krowy, rozbudowy pomieszczeń gospodarczych w celu zakupu nowych zwierząt, a także budowy prywatnych zakładów do przetwarzania własnych produktów w ser, majonez, cukierki i temu podobne.

To jednakże dopiero początek wielkiej przygody w naszej darmowej grze na przeglądarkę, gdyż w okolicznej osadzie El Farmado można na targu spotkać innych wolnych farmerów i zaoferować im online do sprzedaży swoje wysokiej jakości produkty. Pospiesz się farmerze! W naszej pozytywnej gierce online czekają na Ciebie 37 rodzajów roślin, 6 rodzajów budynków do hodowli zwierząt, 5 rodzajów budynków do przetwarzania produktów zwierzęcych, 21 miejsc przeznaczonych pod zabudowę lub uprawę roślin, 45 możliwych poziomów oraz wiele questów, które możesz wykonywać indywidualnie lub wraz z innymi członkami klubu farmera!.

Uważasz, że masz za mało doświadczenia w prowadzeniu własnego gospodarstwa oraz robieniu interesów i nie sprostasz wyzwaniu?! Nic prostszego niż spróbować i przekonać się na własnej skórze, że świat darmowych gier online zamieszkany przez wolnych farmerów jest kolorowy, pozytywny i przejrzysty oraz że poznasz w nim wielu nowych przyjaciół! Wolni farmerzy są sieciową grą na przeglądarkę i możesz w nią grać bez konieczności zakupu i instalacji jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania! Gra która fascynuje miliony użytkowników!

Historia Wolnych Farmerów

Dawno dawno temu w krainie Wolnych Farmerów na planecie gierek online żyła sobie na pięknej farmie mała szczęśliwa świnka. Była bardzo zadowolona ze swojej egzystencji, gdyż jej zmysły codziennie cieszyły małe radości życia wolnego farmera: kłosy zbóż błyszczące na polach w pierwszych promieniach porannego słońca, zapach siana suszącego się na stogach, pracowicie rozgrzebujące ziemię zaaferowane kury z uwielbieniem spoglądające na swojego koguta, tulące się do siebie w chłodne jesienne wieczory kudłate owieczki - jednym słowem - raj na ziemi, żyć nie umierać!

Farma świnki kwitła w oczach i rozrastała się z dnia na dzień do tego stopnia, że nasza mała różowa pulpa przestała sobie dawać radę pomimo tego, że pracowała od rana do nocy pilnie niczym najpilniejsza mróweczka. Ciągłe zajęcie nie pozwoliło również śwince zapomnieć o tym, że mimo całej swojej idylli czuje się troszkę samotna i tęskni za towarzystwem innych farmerów. Jak na zaradną świnkę przystało nasza rezolutna świnka pokwiczała, powzdychała i pozastanawiała się chwilę i wymyśliła, że uda się do wirtualnego świata darmowych gierek online na poszukiwanie przyjaciół! Jak wielka była jej radość, gdy natknęła się na bezpłatną grę na przeglądarkę Wolni Farmerzy, w której znalazła swoje bratnie dusze!

Hurrra! Ucieszyła się świnka. Tysiące Wolnych Farmerów online z zaangażowaniem pielęgnujących swoje zwierzaki i uprawiających pola! Koniec samotności i konieczności wykonywania trudnych zadań na własną rękę. Po co męczyć się nad siły, skoro można dołączyć się do klubu farmera i wspólnymi siłami dążyć do realizacji wzniosłych celów? Brzmi interesująco, nieprawdaż? Dołącz więc czym prędzej do naszej wesołej wspólnoty i załóż swoją własną farmę w naszej gierce online! Wolni Farmerzy czekają już na Ciebie na targu w El Farmado, aby robić świetne interesy, jak na szanująca symulację gospodarczą przystało. Przekonaj się sam - darmowe gry przeglądarkowe sprawiają nie tylko wielką frajdę, lecz także uczą smykałki do interesów!

Wolni Farmerzy oferują

Obsiewaj co tylko się da!

Obsiewaj swoje urodzajne pola 32 rodzajami najróżniejszych warzyw i owoców. Obserwuj kolejne poziomy wzrostu Twoich roślinek systematycznie je podlewając i gdy już dojrzeją nakarm nimi swoje zwierzaki. Chciałbyś, aby Twoje roślinki rosły jeszcze szybciej? W naszej rewelacyjnej symulacji gospodarczej na przeglądarkę prawie wszystko jest możliwe! Udaj się do El Fiszado, zakup od okolicznej handlarki tajemne receptury i przyrządź w młynie powerupy przyspieszające proces dojrzewania Twoich roślinek!

Obora z prawdziwego zdarzenia!

Koniecznie doglądaj systematycznie swoje kury, owce, krowy, pszczoły i rybki i przede wszystkim nie zapomnij nakarmić ich do syta! Najedzone zwierzaki produkują szybciej mleko i wełnę, które następnie możesz przerobić w naszej darmowej grze na przeglądarkę na majonez i ser lub sprzedać klientom, którzy niecierpliwie czekają na Twoje bio produkty sprzedające się niczym świeże bułeczki. Poznaj smak życia na idyllicznej farmie, który oferuje Ci nasza symulacja gospodarcza online!

Czeka na Ciebie klub farmera!

W naszej gierce online przywiązujemy szczególną wagę do pielęgnacji poczucia wspólnoty, dlatego zapraszamy wszystkich Wolnych Farmerów do łączenia się w grupy przyjaciół i tworzenia klubów farmera. Wykonujcie wspólnie zabawne questy klubowe, zdobywajcie co raz to lepsze medale za ich wykonanie i przede wszystkim pomagajcie sobie, jak na prawdziwych wolnych farmerów przystało! Oprócz przyjaciół z klubu farmera na targu w EL Farmado można codziennie spotkać tysiące entuzjastów darmowych gier sieciowych online, którzy wręcz palą się do robienia dobrych interesów.

To jeszcze nie wszystko!

W grze online Wolni Farmerzy jest do odkrycia całe mnóstwo niespodzianek. Łoże w polu kukurydzy zdobi Twoje pole pokazowe a Twoje ranczo czeka na to, abyś urządził je według własnego upodobania. Zdobywaj kolejne poziomy w niepowtarzalnej i darmowej grze online! Zostań prawdziwym Wolnym Farmerem wszech czasów korzystając z naszej gry na przeglądarkę!

Serwer: 
 
Login: 
 
Hasło: 
 
Zapomniałeś hasło?
Rejestracja
Poproś o nowe hasło
Twoje nowe hasło zostało wysłane na podany adres email.
Jeśli posiadasz konto na portalu Upjers, możesz tutaj zmienić swoje hasło..
Zostałeś wylogowany.
Dziękujemy za odwiedziny.

Uwaga: Po upłynięciu dwóch godzin następuje automatyczne wylogowanie z gry. Ma to miejsce ze względów bezpieczeństwa Twojego konta w przypadku logowania się do gry w miejscach publicznych (szkoła, uniwersytet, miejsce pracy lub kafejka internetowa).

Życzymy udanej zabawy w grze!

Twój Zespół Wolnych Farmerów!
Portal-Login
Proszę loguj się w przyszłości za pomocą twoich danych portalowych przez normalne pola logowania na stronie startowej gry.
Błąd!
Wolni Farmerzy
Polska