Darmowe Gry: Bez pobierania w przeglądarce!

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy - zagraj za darmo na farmie

Ręka w rękę z przezabawną świnką o imieniu Gordon gracz zapoznaje się z sielskim, wiejskim życiem w Wolnych Farmerach. W tej barwnej grze gracz rozbudowuje ranczo i dba o rozwój własnej farmy, odwiedza inne wsie stając się prawdziwym panem na włościach. Odkryjcie wyjątkową grę.


Wolni Farmerzy

Ulubione darmowe gry

Gry przeglądarkowe są dostępne dla wszystkich: Darmowe gry są bardzo rozpowszechnione w tej dziedzinie.

Ogromny wybór

Przy tym gry przeglądarkowe podobnie jak płatne gry reprezentują każdy dostępny gatunek bez wyjątku: Akcja, RPG, lub symulacje.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Poza gratisowymi funkcjami

Tytuły takie jak Wolni Farmerzy były od początku tworzone jako gry gratisowe gwarantując nieograniczoną zabawę dla graczy grających za darmo. Każdy kto ze swojego ulubionego tytułu chciałby wykrzesać jeszcze więcej może skorzystać z dodatkowych funkcji premium umożliwiających więcej indywidualności i komfortu.

Gratisowe monety za reklamę gry

W niektórych grach możesz otrzymać gratisowe konto premium. Za każdą reklamę gry w sieci gracze otrzymują monetki. Więcej na temat "zarabianie monet" znajdziecie na forum Wolnych Farmerów. Tam znajdziecie również informacje o funkcjach premium. • Znalazłeś już portal gier Upjers? • Ponad 20 gier bezpośrednio w przeglądarce! • Zarejestruj się i graj bez pobierania!

Screenshot 4
Screenshot 5

W pełni ale za darmo

Darmowe gry przeglądarkowe Upjers zdobyły już miliony miłośników potwierdzając tym samym atrakcyjność darmowej oferty.

Forum - Wolni Farmerzy