Wolni Farmerzy – Funkcje gry społecznej w internetowym hicie

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy – fascynacja grami online

Sianie, podlewanie, zbiory - te czynności towarzyszą każdego dnia w barwnej grze przeglądarkowej Wolni Farmerzy. W tej zabawnej symulacji farmy gracz prowadzi własne gospodarstwo, sadzi rośliny, zbiera plony i hoduje zwierzęta. Gra, która zachwyca miliony. Zagraj z nami!


Wolni Farmerzy

Grają już miliony!

Przynajmniej wirtualnie klasie rolniczej nie brakuje świeżych kadr: Wolni Farmerzy zachwycają już miliony graczy online.

Razem online!

W świecie gier online nikt nie jest sam. To właśnie inni gracze czynią z takich gier online jak Wolni Farmerzy szczególne prawdziwe przeżycie.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Gry online jednoczą

Zależność gier od połączenia z internetem nie czyni jeszcze interakcji między graczami czymś oczywistym. W Wolnych Farmerach gracz wprawdzie koncentruje się na rozwoju własnej farmy, ale z pomocą i wsparciu innych graczy. W Wolnych Farmerach dobre sąsiędztwo to klucz do sukcesu!

Gra online zaspokajająca wszystkie gusta

To czy gracz skorzysta z licznych funkcji społecznych w grze Wolni Farmerzy zależy wyłącznie od niego: Symulacja farmy oferuje graczowi sporą dawkę doskonałej zabawy, a szczyptę fantazji dodaje oczywiście wspaniała atmosfera we wspólnocie farmerów.

  • Na naszym portalu Portalu znajdziesz innych farmerów!
  • Czeka na Was barwna wspólnota!
  • Gry online z przyjaciółmi - na Upjers.com!

Screenshot 4
Screenshot 5

Gra online dla wszystkich

Osady w Wolnych Farmerach to miejsce spotkań i interakcji między graczami. To tutaj możesz założyć swój klub farmera lub przystąpić do klubu innego gracza.