Wolni Farmerzy – Czar oryginalnej symulacji

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy – barwna gra farmerska

W grze przeglądarkowej Wolni Farmerzy gracze rozwijają swoje umiejętności od początkującego aż po zaawansowanego farmera. Rozbudowują swoje ranczo wraz z kolejnymi poziomami, obsiewają pola oraz troszczą się o zwierzęta. Wolni Farmerzy to oginalny pomysł w idyllicznym otoczeniu wirtualnej wsi.


Wolni Farmerzy

Moda na gry farmerskie

Wolni Farmerzy zapraszją graczy na własną farmę: Farmerzy mają do dyspozycji pola oraz budynki produkcyjny w których mogą przetwarzać produkty.

Bez pracy nie ma kołaczy

Nawet nowi gracze wiedzą jak zagospodarować pola na farmie. Gra jest niemal intuicyjna i każdy bez problemu może się odnaleźć w idyllicznej wiosce.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Odjechana gra farmerska

Oczywiście gra nie jest typową symulacją gospodarczą. Wolni Farmerzy charakteryzują się zdrową dawką dobrego humoru, zabawna grafiką i ciekawymi rozwiązaniami. A na początkujących graczy czeka oczywiście sympatyczna świnka Gordon, która w początkach gry zawsze służyć będzie dobrą radą.

Gry farmerskie łączą

Gry farmerskie są żródłem nie kończącej się rozrywki. Symulacja farmy dająca możliwość zagospodarowania pól oraz rozbudowy i rozwoju aż do wielkiego plantatora z wieloma farmami. W tej grze każdego dnia spotykają się zarówno stali fani jak i nowi gracze.

  • Więcej informacji o wspólnocie na naszym portalu!
  • Codziennie nowi gracze – popularna symulacja farmy
  • Jesteś zagorzałym farmerem? Dołącz do nas!

Screenshot 4
Screenshot 5

Rozrywka dla wszystkich graczy online

Dzięki dyskusjom przy stole gracze mogą zawierać znajomości, a przez wspóle wykonywanie zadań nawiązują przyjaźnie. Przez konkursy organizowane perzez stowarzyszenie "Zadbana wieś" możecie zmierzyć się również z innymi klubami.

Forum - Wolni Farmerzy