Nowatorska gra farmerska Wolni Farmerzy

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy – Fascynacja farmą

Gra przeglądarkowa Wolni Farmerzy przenosi gracza na łono natury. Na własnej farmie sieje on zbiera plony, doglada zwierząt, produkuje jajka i miód, hoduje ryby, i z namietnością oddaje się pracy w stolarni. Wolni Farmerzy oferują fascynujące przeżycie.


Wolni Farmerzy

Zabawa na własnej farmie

Gra Wolni Farmerzy jest pionierem: Symulacja farmy w przeglądarce nie tylko doskonale się sprawdza ale jest również świetną zabawą online.

Boom na gry farmerskie

Sukces gier symulujących farmę potwierdza, że gry farmerskie stały się stałym elementem polskiej kultury gier.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Farma Upjers przekonuje

Liczba przeglądarkowych gier farmerskich wzrosła, niemniej jednak Wolni Farmerzy w dalszym ciągu są w czołówce: Z ogromną społecznością, regularnymi eventami i aktualizacjami Wolni Farmerzy przekonają każdego niezdecydowanego gracza. Upjers zna się na grach farmerskich, Zielone Imperium jest znanym klasykiem w tej dziedzinie.

Gra Farma

Wszystkie te zalety zrobiły z Wolnych Farerów ulubionego przedstawiciela gatunku. Z własnycm ranczem wszyscy gospodarze mogą zrealizować marzenie o idyllicznym miejscu wypoczynku. Każdy może kształtować swoją farmę wedle uznania i spędzić na niej sympatycznie czas z przyjaciółmi.

  • Zagraj w gry przeglądarkowe na Upjers.com!
  • Zagraj w farmerskiego pioniera – Wolnych Farmerów
  • Całkowicie gratis & bez pobierania i instalacji!

Screenshot 4
Screenshot 5

Ulubiona gra farmerska zaprasza

Zarządzanie barwną farmą w oknie przeglądarki jest dla wielu graczy prawdziwą wyprawą na idyllyczną wioskę. Niewiele gier jest w stanie tak doskonale oddać klimat bio-gospodarki jak Wolni Farmerzy.

Forum - Wolni Farmerzy