Wolni Farmerzy i inne darmowe gry

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy - zagraj za darmo na farmie

W grze przeglądarkowej Wolni Farmerzy gracz poznaje wiejskie życie zagospodarowywując własną farmę i zgłębia jednocześnie tajniki symulacji gospodarczej. Znakomity pomysł na grę oraz możliwość interakcji z innymi graczami dostarczją rozrywki wielu sympatykom gry. Jeśli lubisz gry przeglądarkowe o tematyce ZOO powinieneś koniecznie zajrzeć do MyFreeZoo.


Wolni Farmerzy

My gramy za darmo!

Już miliony zarejestrowanych graczy grają każdego dnia w Wolnych Farmerów i to całkowicie za darmo.

Graj bez końca...

Rejestracja jest konieczna i posiada wiele zalet. Każdy ma do dyspozycji prowadzenie gry za darmo lub skorzystanie z ekskluzywnych funkcji premium.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Bez przymusu, bez abonamentu

Funkcje premium to wybór. Wolni Farmerzy to gra całkowicie za darmo i nawet bez dodatkowych funkcji premium ma bardzo wiele do zaoferowania. Wszystkie funkcje premium, to rodzaj dodatkowego bonusu w grze, który oferuje graczom wiele uproszczeń i dodatkowego komfortu w obsłudze gry.

Zagrać za darmo albo przetestować konto premium?

Za 40 monet swoje konto możesz przeobrazić w konto premium. Do dyspozycji posiadasz różne formy płatności, ale walutę premium możesz zdobyć również w grze jako produkt, którym gracze handlują na targu. Czasami również zaproszenie do gry nowych graczy premiowane jest monetami.

  • "Monetki za bonusy" - ale bez nich gra jest w pełni możliwa!
  • Gry przeglądarkowe na najwyższym poziomie!
  • Z naszych portalem gier otrzymasz dostęp do gier online!

Screenshot 4
Screenshot 5

Elastyczne korzystanie z funkcji premium

Koncepcja monet gwarantuje elastyczne korzystanie z funkcji premium. Monety są walutą premium dzięki której w Wolnych Farmerach możesz korzystać z komfortowych funkcji niedostępnych w darmowej wersji gry. W wielu przypadkach zasada ta funkcjonuje podobnie jak kupowanie za pomocą farmotalarów. Dzięki monetom uzyskuje się dostęp do dodatkowych recept, ozdób, reklamy. Poprzez monety można również ogłaszać się w grze za pomocą Heńka, zakupić dodatkowe miejsca produkcji, lub przemieszczać zabudowania na farmie.

Forum - Wolni Farmerzy