Darmowa gra farmerska na przeglądarkę

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy – gra farmerska

Owce, krowy, ryby - w barwnej grze przeglądarkowej Wolni Farmerzy gracze poznają tajniki wiejskiego życia. Zagospodarowanie ziemi, dokarmianie kur i handel produktami na targu i odwiedziny w El Farmado i El Fiszado jest tylko częścią farmerskigo życia. To prawdziwa frajda!


Wolni Farmerzy

Wiejskie życie jako koncepcja gry

Nie tylko fantasy i fiction przyciągają graczy. Tęsknota za naturą i spokojnym życiem sprawia że Wolni Farmerzy jest jedną z bardziej lubianych gier.

Zostań farmerem w przeglądarce

W każdym z nas drzemie tęsknota za wiejskim życiem w sercu natury z dala od codziennego stresu. W Wolnych Farmerach każdy może znaleźć spokój idyllicznej wsi.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Bogactwo natury

Wolni Farmerzy oferują wirtualnym farmerom szeroką paletę produktów naturalnych. Od jabłek po cebule, od pszczół po stado owieczek: Kulisy Wolnych Farmerów przypominają nam, że wszelkie produkty na regałach w supermarkecie są rezultatem ciężkiej pracy w polu oraz hodowli zwierząt.

Oaza spokoju

Tutaj gracze znajdą swoją wiejską oazę spokoju. Dzięki dowolnemu zagospodarowywaniu pól i wykorzystaniu licznych dekoracji możecie swojej farmie nadać indywidaulny styl. Jedno jest pewne: W Wolnych Farmerach nawet inwazja marsjan nie jest w stanie zakłócić spokoju wiejskiego życia!

  • Więcej darmowych gier znajdziesz na Upjers.com
  • Gra farmerska dla sympatyków natury!
  • Dołącz do nas – Twoja własna farma potrzebuje Cię!

Screenshot 4
Screenshot 5

Gra społeczna dla fanów gier online

Każdy serwer Wolnych Farmerów umożliwia konkurowanie z tysiącami innych graczy o najlepszą cenę na targu. To prawdziwa gratka dla wszystkich graczy online!

Forum - Wolni Farmerzy