Wolni Farmerzy - idea

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy – życie na farmie w przeglądarce

W zabawnej grze na przeglądarkę Wolni Farmerzy gracz rozwija własną farmę, obsiewa pola, hoduje warzywa i owoce, dba o swoje zwierzaki, a w wolnycm czasie oddaje się stolarskiej pasji. Wolni Farmerzy oferują dobrą zabawę w idyllicznym otoczeniu.


Wolni Farmerzy

Pan na włościach

W Wolnych Farmerach sen staje się rzeczywistością: Własna farma w oknie przeglądarki.

Nie tylko przyjaciele zwierząt

Oczywiście nie może zabraknąć również obory pełnej zwierząt. Opieka nad krowami, świnkami, czy owieczkami jest wyzwaniem nawet w przeglądarce.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Bez pracy nie ma kołaczy!

Aby zaspokoić potrzeby zwieżaków każdy farmer musi zorganizować strawę. Najprościej jest zagospodarować pola i produkować samemu. Każde zwierzę ma indywidualne potrzeby im szybciej zostaną one zaspokojone tym więcej produktów trafi do magazynu t.j. mleko czy wełna. To wystarczjący powód aby zorganizować wystarczjącą ilość pokarmu w przeglądarce.

Farmerzy cieszą się powodzeniem

Dzięki tej grze coraz więcej graczy z pasją oddaje się wirtualnej pracy na farmie: Sukces Wolnych Farmerów spopularyzowały farmerskie gry przeglądarkowe. Oczywiście gra wspiera również interakcję między przyjaciółmi oraz konkurentami. Podczas wykonywania zadań można liczyć na wzajemną pomoc.

  • całkowicie darmowa gra przeglądarkowa
  • grafika z miłością do szczegółu
  • Wolni Farmerzy orginalna gra farmerska

Screenshot 4
Screenshot 5

Wirtualne wakacje na farmie

Wraz z powstaniem symulacji ogrodu Zielone Imperium, studio Upjers zdobyło istotne doświadczenie w rozwoju gier symulacyjnych. I tak w Wolnych Farmerach gracz bezustannie osiąga kolejne sukcesy w grze nagradzające jego dotychczasowy postęp czy to na farmie czy w obróbce drewna. Gra przeglądarkowa Wolni Farmerzy oferuje wiele atrakcji wypełniających twórczo czas w grze.

Forum - Wolni Farmerzy