Wolni Farmerzy to innowacja

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy - fascynacja farmą

Gra przeglądarkowa Wolni Farmerzy przenosi gracza na łono natury. Na farmie gracz sadzi rośliny, podlewa je i zbiera plony. Dokarmia zwierzęta, produkuje jajka lub miód, hoduje ryby, a później oddaje się z pasją stolarce. Wolni Farmerzy oferują fascynujący świat natury.


Wolni Farmerzy

Zabawa na własnej farmie

Wolni Farmerzy to pionier: Uprawa i hodowla w przeglądarce to nie tylko doskonała zabawa, ale również idealny scenariusz dla gry online.

Buum na gry farmerskie

Gry farmerskie cieszą się nezwykłą popularnością. Dzięki temu stały się trwałym elementem pejzarzu gier online.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Gra farmerska Upjers przekonuje

Liczba dostępnych gier farmerskich w przeglądarce wciąż wzrasta, ale My Free Farm należy już do klasyków gatunku: Dzięki licznej społeczności, regularnym eventom i aktualizacjom gra przekonuje fanów gier online i przyciąga coraz to nowych farmerów. Upjers zna się na grach farmerskich: Klasyk Zielone Imperium koncentruje się na opiece i zagospodarowaniu ogródka.

Zawsze w czołówce

Wszystkie te zalety czynią z Wolnych Farmerów niezywkle popularnego przedstawiciela gatunku. Wraz z własnym ranczo spełniaja się marzenia wszystkich gospodarzy o powrocie do natury w idyllicznym otoczeniu. Każdy może urządzić swoje ranczo według własnych upodobań oraz zaprzyjaźnić się z sąsiadami.

  • Zagraj w symulacja farmy na Upjers.com!
  • Zagraj w Wolnych Farmerów pioniera gier farmerskich
  • Całkowicie za darmo & bez pobierania i instalacji!

Screenshot 4
Screenshot 5

Ulubiona gra farmerska zaprasza!

Zarządzanie barwną farmą w przeglądarce stanowi dla wielu naszych graczy codzienną wyprawę na łono natury. Niewiele gier przeglądarkowych może oddać idyllę życia wiejskiego tak przekonująco jak Wolni Farmerzy.

Forum - Wolni Farmerzy