Wolni Farmerzy – Eventy w przeglądarce

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy - Gry przeglądarkowe o farmerskiej tematyce

Pomysł jest prosty ale genialny. W grze przeglądarkowej Wolni Farmerzy gracz buduje od podstaw swoją własną farmę, hoduje zwierzaki, produkuje towary, obsługuje wirtualnych klientów i zdobywa kolejne stopnie doświadczenia. Przeżyj farmerską zabawę w Wolnych Farmerach!


Wolni Farmerzy

Mnóstwo nowości

Wolni Farmerzy to gra przeglądarkowa zapewniająca rozrywkę na długi czas. A dodatkowym urozmiaceniem gry są organizowane eventy.

Szczególne okazje

Każdy rok to szczególne dni, a szczególne dni to dodatkowe eventy w grze przeglądarkowej, które urozmaicą czas spędzony w grze.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Dodatkowe atrakcje

Poszczególne eventy wnoszą do gry nowe grafiki, produkty oraz questy. W czasie trwania eventów w grze zmienia się również nastrój nadając Wolnym Farmerom nowej dynamiki. Dzięki temu nie ma mowy o monotonni, a gra oferuje mnóstwo urozmaiceń. Wszyscy gracze w Wolnych Farmerach mogą w pełni korzystać z eventów i cieszyć się nowościami na farmie.

Szczególne okazje w Wolnych Farmerach

Szczególne okazje wymagają również szczególną zabawę: Pierwsze urodziny gry przeglądarkowej uczczone zostały akcją z prezentami podczas której gracze otrzymywali torty. Dla gier przeglądarkowych Upjers takie imprezy to nie rzadkość.

  • Pojawiające się eventy ogłaszane są na Upjers.com!
  • Przeżyj gry przeglądarkowe na nowo
  • Wspólna zabawa podczas eventów!

Screenshot 4
Screenshot 5

Nastrojowe aktualizacje Wolnych Farmerów

Dzięki doskonałej organizacji eventów cała wspólnota może z nami świętować. Darmowe gry takie jak Wolni Farmerzy cieszą się jak nigdy dotąd popularnością.

Forum - Wolni Farmerzy