Darmowe gry farmerskie na przeglądarkę

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy – gra farmerska

Owce, krowy, ryby - w barwnej grze przeglądarkowej Wolni Farmerzy gracze mogą przeżyć przygodę na farmie w każdym detalu. Od zagospodarowania pól, przez dokarmianie kur, aż po handel produktami na targu i odwiedziny w sąsiednich wioskach El Farmado i EL Fiszado. To prawdziwa frajda!


Wolni Farmerzy

Życie farmera jako pomysł na grę

Nie tylko fantasy i science fiction przyciągają graczy. Tęsknota za naturą i spokojnym życiem sprawia że Wolni Farmerzy jest jedną z bardziej lubianych gier.

Farmer w przeglądarce

W każdym z nas drzemie tęsknota za wiejskim życiem w sercu natury z dala od codziennego stresu. W Wolnych Farmerach każdy może znaleźć spokój idyllicznej wsi.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Bogactwo natury

Wolni Farmerzy oferują wirtualnym farmerom szeroką paletę produktów naturalnych. Od jabłek po cebule, od pszczół po stado owieczek: Kulisy Wolnych Farmerów przypominają nam, że wszelkie produkty na regałach w supermarkecie są rezultatem ciężkiej pracy w polu oraz hodowli zwierząt.

Oaza spokoju

Tutaj gracze znajdą swoją wiejską oazę spokoju. Dzięki dowolnemu zagospodarowywaniu pól i wykorzystaniu licznych dekoracji możecie swojej farmie nadać indywidaulny styl. Jedno jest pewne: W Wolnych Farmerach nawet inwazja marsjan nie jest w stanie zakłócić spokoju wiejskiego życia!

  • Więcej darmowych gier znajdziesz na Upjers.com
  • Gry farmerskie dla sympatyków natury!
  • Dołącz do nas – Twoja własna farma potrzebuje Cię!

Screenshot 4
Screenshot 5

Gra społeczna dla fanów gier online

Tutaj możesz założyć swój własny klub farmera lub stać się członkiem innego klubu. W klubie możesz poznać innych graczy, dyskutować z nimi oraz wspólnie realizować questy.

Forum - Wolni Farmerzy