Wolni Farmerzy – Głębia gier symulacyjnych

Gry online Upjers

Wolni Farmerzy - zabawne gry symulacyjne

Gry symulacyjne - brzmi w pierwszym momencie dość sucho. Ale można również inaczej, na co dowodem jest darmowa gra przeglądarkowa Wolni Farmerzy. W Wolnych Farmerach gracz prowadzi własne gospodarstwo, rozwiązuje zabawne zadania oraz wymienia się z innymi graczami.


Wolni Farmerzy

Mix z wyzwania i zabawy

Łatwe zdobycze, szybko nudzą. Dlatego też Wolni Farmerzy zawierają elementy prawdziwej symulacji gospodarczej.

Trening dla szarych komórek

W Wolnych Farmerach nie rozwiązujesz łamigłówek. Mimo maksymalny sukces w symulacji gospodarczej wymaga strategicznego planowania.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Owce na farmie

Krok po kroku do sukcesu

Nasza symulacja farmy jest niemal intuicyjna: Początkujący nie mają aż takiej szerokiej gamy opcji jak zaawansowani gracze. Wraz ze wzrostem poziomu w grze przed graczem otwierają się nowe możliwości i dostepne są nowe funkcje w grze. Pozwala to na poznawanie tajników symulacji krok po kroku. Dzięki temu gracz w prosty sposób zostaje wprowadzony do gry.

Gry symulacyjne inaczej

Wolni Farmerzy pokazują, że symulacja to nie tylko nudne planowanie. Osiąganie perfekcji w połączniu z fascynacją codziennej pracy w polu oraz gospodarowaniu zasobami czyni z Wolnych Farmerów niezwykłą grę, które zdołała już oczrować miliony.

  • Znajdź więcej gier online na Upjers.com!
  • Trochę inna symulacja gospodarcza
  • Graj za darmo i doskonale się baw!

Screenshot 4
Screenshot 5

Na co musi szczególnie uważać farmer?

Niektóre rośliny dojrzewają szybciej niż inne, z kolei niektóre przynoszą większy plon, jeszcze inne więcej punktów lub mają wyższą cenę na targu. W niektórych przypadkach bardziej opłaca się inwestycja w budynki produkcyjne w których można przrabiać plony w produkty o wyższej wartości.

Forum - Wolni Farmerzy